Kurumsal Koku Tasarım

Power Profesyonel Kokulandırma Sistemleri geniş alanların kokulandırılması, kötü kokuların giderilmesi ve profesyonel hijyenik çözümler konularında faaliyet göstermektedir. Kalıcı çözümleri ve kullandığı yüksek teknolojiler sayesinde gerçek profesyonel çözümler sunmaktadır.Koku tedariği konusunda Avrupa’nın ve Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Firmamız, profesyonel ortam kokulandırma ve kokusal pazarlama alanında dünyanın en çok tercih ettiği, en etkili ve sağlıklı koku difüzyon teknolojisine sahip cihazları kullanmaktadır. “Mikro Difüzyon Teknolojisi” sıvı formdaki aromaları yaklaşık mikronun 500 de 1 ine yakın parteküllere ayırarak ortama etkin bir şekilde yayılmasını sağlayan -

üst düzey bir teknolojidir.Difüzyon cihazlarımız bir yandan ileri teknoloji kullanmakta bir yandan da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Cihazlarımız, şık tasarımları ve kullanılan üst düzey teknolojileri sayesinde her türlü ihtiyaca cevap verebilecek şekilde üretilmiştir.

Markanıza özel kurumsal kokulandırma yaparak farkındalık yaratmanızı sağlıyoruz örneğin Kars’taki mağazanızı gezen ziyaretçilerinizde , Edirne’deki mağazanızı gezen ziyaretçilerinizde aynı kokuyu hissedecektir.Talep ettiğiniz taktirde sadece kurumunuza özel tasarlanacak özel kokular kullanabilirsiniz.

Doğru kokulandırmanın markanıza etkisi;

Araştırmaların ortaya koyduğu en çarpıcı olgulardan biri de, özellikle “büyük marka” olarak tanımlanan markaların ürünlerinin, içerdiği gözle görülür fiziki ürün özelliklerinin ötesinde tüketiciler nezdinde daha farklı bir değere sahip olduklarıdır. Algılanan değerinin yüksek olması bir markanın pazar lideri konumuna ulaşmasında en başta gelen etkenlerden biri durumundadır. Kısacası, bir marka müşterileri nezdinde üstün bir algılanan değere sahip olduğunda pazar performansı da buna paralel olarak artmaktadır.Doğru kokulandırma ile algılanan değer yükselir örneğin; Dünya çapında Bir spor ayakkabı firması tarafından gerçekleştirilen deney bu konuda yapılmış en ilginç deneylerden biri: İçindeki her şey aynı şekilde dekore edilmiş iki ayrı odaya birer çift x marka koşu ayakkabısı yerleştirilmiş, Ayakkabılar tıpatıp aynı modelmiş. Bir odaya karışık çiçek kokusu verilirken,diğer odaya ise koku verilmemiş. Daha sonra yapılan ankette, denekler %84 oranında kokulu odadaki ayakkabıyı tercih ederken, ek olarak daha da ilginç bir sonuç da, kokulu odadaki ayakkabı fiyatlarının daha yüksek olarak tahmin edilmesi olmuş.